Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su savladali u Surdulici ekipu Radnika 5:0 (1:0) u 4. kolu Superlige Srbije. Crveno-beli su poveli preko Ričmonda Boaćija u 18, da bi na startu drugog poluvremena sve rešili u samo četiri minuta kada su tri puta pogađali Mičel Donald, Bratislav Pejčić u svoju mrežu i Slavoljub Srnić, da bi konačan rezultat postavio Boaći svojim drugim golom.

Izabranici Vladana Milojevića stigli su do četvrtog trijumfa u Superligi, koliko ima i Vojvodina, s tim da Crvena zvezda ima bolju gol razliku pa zauzima prvo mesto na tabeli. U istom terminu, Javor i Spartak remizirali su 1:1 u Ivanjici.

Rezultati i strelci: Juče: Mačva - Radnički 1:2 (Matić 65 - Pavkov 17, Stojanović 90+5), Bačka - Napredak 1:4 (Luković 40 - Vulić 8, Šljivić 26, Alivodić 73, Urošević 85), Borac - Vojvodina 0:2 (Bempa 27, Mihajlović 79), Čukarički - Mladost 1:0 (Ožegović 45+2), Partizan - Voždovac 1:3 (Djurđević 7 penal - Stuparević 8, Duronjić 44, Ješić 89), Rad - Zemun 2:0 (Zonjić 65, Denić 90+4). Danas: Javor - Spartak 1:1 (Ivanovski 64 - Radovanović 81), Radnik - Crvena zvezda 0:5 (Boaći 18 penal, 76, Donald 51, Pejčić autogol 52, Srnić 54).

Tabela: Crvena zvezda 12 bodova, Vojvodina 12, Voždovac 10, Partizan 9, Spartak 7, Mačva 6, Radnički 6, Čukarički 6, Mladost 4, Radnik 4, Napredak 4, Rad 4, Javor 4, Zemun 1, Bačka 0, Borac Čačak 0.