"Zmajevi" su slavili na domaćem terenu.

Gledajte KlikTV putem vaših telefona (preuzmite KlikTV aplikaciju na Play Store-u klikom na KlikTV ili na App Store-u klikom na KlikTV) ili na računarima ukucajte www.kliktv.rs.

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su na gostovanju Voždovcu sa 3:2. Četa Miodraga Božovića nije uspela da parira "zmajevima".

Domaći su na poluvremenu imali prednost od dva pogotka. U nastavku je je Luković smanjio tu prednost, ali su domaći na kraju slavili.

Ovom porazu crveno-belih najviše se raduju igrači i navijači Partizana koji su sada lideri na tabeli i ukoliko pobede sve do kraja, slaviće titulu.