Izjednačenje pred sam kraj.

94' - Uprkos tome što je utakmica bila produžena za čak četiri minuta, to nije bilo dovoljno nijednom od timova da pobede. Ostalo je nerešeno 1:1.

85' - Toliso dovodi Lion do izjednačenja pred sam kraj meča! Rezultat je 1:1.

83' - Napeto je na obe strane, oba tima menjaju igrače, Lion juri prednost Juventusa, ali gola još uvek nema.

68' - Rezultat i dalje nepromenjen. Juventus vodi 1:0.

58' - Još jedan igrač Juventusa zaradio je žuti karton. Ovoga puta to je Barzagli. Ekipa Juventusa moraće da "smiri" igru.

46' - Počelo je drugo poluvreme, sada ćemo da vidimo kome je pauza od 15 minuta više pomogla.

45' - Ekipa Juventusa zadržala je minimalnu prednost, pa na odmor odlazi mirnija. Igrači Liona moraće da konsoliduju svoje redove i "zapnu" u nastavku meča.

38' - Kedira je zaradio žuti karton. Igrač Juventusa će morati opreznije da igra u nastavku meča.

13' - Pao je prvi gol! Ekipa Juventusa povela je iz penala  zahvaljujući Gonzalu Higuainu, pa je rezultat sada 1:0.

Na "Olimpijskom stadionu" u Torinu fudbaleri Juventusa dočekala je francuskog predstavnika Lion.

Elitno takmičenje ulazi u samu završnicu. Ekipe se bore za plasman u osminu finala, a "Stara dama" prvu priliku imala je večeras.

Juventus ima dve pobede i jedan nerešen rezultat bila im je potrebna pobeda da bi se plasirali se u narednu rundu Lige šampiona.

Ove dve ekipe pre dve nedelje igrale su na "Žerlanu" u Francuskoj, a uspešniji je bio italijanski predstavnik.