Bratski duel na "Marakani" pripao je srpskom šampionu! Fudbaleri Crvene zvezde savladali su moskovski Spartak u prijateljskom odmeravanju snaga, u spektakularnoj atmosferi koju su napravili zajedničkim snagama navijači dva kluba - 2:1

Crvena zvezda je u septembru 2014. godine bila gost Spartaka u Moskvi, kada su Rusi otvarali novi stadion, pa je današnja utakmica bila svojevrsni "revanš".

Igrala se otvorena utakmica na obe strane, a srpski tim je uspeo da napravi preokret. Spartak je poveo golom Melgareha u 25. minutu, a izjednačio je spektakularnim pogotkom Kanga u 45. minutu.

Pobedu crveno-belima doneo je Milić u 55. minutu.

Meč je obeležila sjajna atmosfera, koju su na severnoj tribini zajedno napravili navijači dva kluba. Koreografija sa simbolima Srbije i Rusije, kao i zastave na kojima su spojeni grbovi dve zemlje dominirale su tribinama.