Trener Vojvodine Nenad Lalatović ponovo se našao u centru skandala.

Nenad Lalatović je na isteku prvog dela igre zaradio žuti karton zbog verbalnog konflikta sa šefom struke Radničkog iz Niša Miloradom Kosanovićem, ali tu se nije zaustavio.

Odmah na početku drugog dela Lalatović je ušao u novi verbalni konflikt, ovog puta sa domaćim navijačima, a u jednom trenutku je čak pretio klanjem, što je nateralo arbitra ovog meča da mu pokaže put na tribine. Lalatović se nije smirio ni posle toga, pa je sa tribine nastavio sa raspravkom.

Podsetimo, Lalatović je jedno vreme sa klupe predvodio ekipu Radničkog sa kojim je postigao zavidan rezultat. Na klupi Vojvodine je nastavio sa uspesima, ali i skandalima koji su obeležeili gotovo čitavu trenersku karijeru ovog stručnjaka.

Inače, fudbaleri Vojvodine pobedili su večeras u Nišu Radnički sa 2:1 u prvoj utakmici osmog kola Super lige Srbije.

Trener Novosadjana Nenad Lalatović trijumfovao je protiv svog bivšeg kluba u prvom okršaju ove sezone, iako je Radnički prvi stigao do vodjstva.

Nišlije su povele pogotkom Stefana Mihajlovića u devetom minutu, da bi Vojvodina izjednačila preko Bojana Matića u 33.

Trijumf Novosadjanima doneo je Mladen Devetak u 77. minutu.

Radnički je meč završio s desetoricom igrača na terenu, pošto je Mihajlović u 83. minutu dobio drugi žuti karton.

Vojvodina je prva sa 19 bodova, dok je Radnički peti sa 13.