Revanš plej-ofa za Ligu šampiona na stadionu "Rajko Mitić" završen je rezultatom 1:1, a Crvena zvezda se plasirala u grupnu fazu elitnog takmičenja!

Trener Crvene zvezde Vladan Milojević, u odnosu na meč u Bernu, napravio je dve izmene - vratio je u tim Milunovića i Jovančića, koji su odslužili suspenzije, umesto Pankova i Ivanića. Iznenađenje je to što je Milojević ponovo šansu ukazao Vukanoviću, jer je javnost očekivala Bena ili Ivanića.

CRVENA ZVEZDA: Borjan - Gobeljić, Degenek, Milunović, Rodić - Jovančić, Kanjas - Vukanović, Marin, Garsija - Boaći.

JANG BOJS: Van Balmos - Sorensen, Luštenberger, Cesiger, Janko, Ngamelu, Asale, Sijero, Nsame, Ebišer, Lotomba.

Srpski i švajcarski prvak igraju revanš plej-ofa elitnog evropskog klupskog takmičenja. U prvom meču u Bernu bilo je 2:2.

KRAAAAAAAAAAAAAAAAAJ! VEČE ZA PAMĆENJE! CRVENA ZVEZDA JE U LIGI ŠAMPIONA! DRUGU GODINU ZAREDOM! BRAVO, ŠAMPIONI!

90+2' Kakva odbrana Borjana, izvadio je loptu koja je išla u njegov gornji levi ugao!

90' Igraće se još 5 minuta odlučio je sudija Entoni Tejlor!

82' Poslednja izmena u našem timu, do kraja će igrati Mirko Ivanić umesto Alekse Vukanovića.

81' Gol, 1:1! Prilikom udarca sa distance lopta je zakačila Bena i prevarila Borjana na putu ka mreži.

69' Druga izmena u našem timu, izašao je Mateo Garsija a ušao El Fardu Ben uz ovacije sa krcatih tribina.

60' GOOOOOOOOOOOOOL Alekse Vukanovića! IDEMOOOOOOOOO! 1:0!!!!!!!!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA! Crvena zvezda - Jang Bojs 0:0 posle 45 minuta na našem stadionu. U ukupnom rezultatu ostaje 2:2!

45' Engleski sudija Entoni Tejlor odlučio je da produži prvo poluvreme za dva minuta.

33' Fantastična odbrana Borjana, išla je lopta pod prečku posle šuta Ebišera iz prekida, naš golman je odlično intervenisao i izbacio loptu u korner.

32' Žuti karton i za Marka Gobeljića zbog faula nad Engamaleuom.

31' Ori se pesma navijača sa sve četiri tribine, sjajna atmosfera na našem stadionu.

10' Najčešće se vodi žestoko borba na sredini terena! Baš žestoko, za svaki deo terena, za svaku loptu.

6' Prilika i za naše momke, Marin je centrirao sa leve strane za gužvu u kaznenom prostoru, bez udarca ka golu Jang Bojsa.

21:00 - 1' Počela je utakmica! Srećno, šampioni!

20:34 - Na tribinama je oko 300 navijača Jang bojsa

20:18 - Delije napravile haos

20.14 - Šestorica sudija "nadgledaju" ovaj meč, glavni je Englez Entoni Tejlor, on ima dvojicu pomoćnika koji će špartati uz aut-linije, četvrti sudija je Kris Keveno, a dvojica su na potpuno novim, istorijski novim funkcijama na Marakani.

20:03 - MUŠEMA PONOVO NA MARAKANI